Oświadczenie z dnia 19-06-2018

Informujemy, że zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem karty wstępu wydane na pierwsze terminy rozprawy w sprawie Sądu Okręgowego w Rzeszowie o sygnaturze akt II K 207/17 utraciły aktualność.

Nowe karty wstępu dla przedstawicieli mediów będą obowiązywały na najbliższe terminy rozprawy, do dnia 6 września 2018r.

Dla publiczności przeznaczono, tak jak dotychczas, 20 kart wstępu na każdy termin. Po karty należy zgłaszać się osobiście. Nie przewiduje się możliwości dokonania rezerwacji kart osobiście lub mailowo, z wyjątkiem przedstawicieli mediów. Wydanie kart wstępu dla publiczności uzależnione jest dodatkowo od zgody na odebranie pełnych danych osobowych i wylegitymowanie (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) osoby pobierającej kartę.

Dla przedstawicieli mediów karty wstępu, w liczbie 20, będą wydawane jednorazowo na wskazane terminy, na pisemny wniosek w którym należy wskazać nazwę reprezentowanej gazety/portalu/redakcji/stacji radiowej lub telewizyjnej oraz podać ilość osób reprezentujących i ich imię i nazwisko. Zastrzega się możliwość wydania kart wstępu dla maksimum dwóch przedstawicieli mediów reprezentujących jedną redakcję. Wnioski należy kierować na adres poczty elektronicznej Rzecznika Prasowego Sądu Okręgowego w Rzeszowie: rzecznik@rzeszow.so.gov.pl

Karty wstępu na rozprawę będą wydawane dla przedstawicieli mediów według listy sporządzonej przez Rzecznika Prasowego Sądu Okręgowego w Rzeszowie na podstawie kolejności zgłoszeń, w Biurze Obsługi Interesanta Sądu Rejonowego w Rzeszowie stanowisko nr 6 w dniu 21.06.2018r w godzinach od 7.30 do 8.30.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 20.06.2018r. do godz. 14.30.

Dla publiczności karty będą wydawane w każdym dniu kolejnego terminu rozprawy w godzinach od 7.30 do 8.30, według kolejności przybycia, aż do wyczerpania limitu miejsc.

Osoby, które otrzymały karty wstępu proszone są o przybycie najpóźniej 30 min. przed planowanym rozpoczęciem rozprawy.

Osoby, które mają być w sprawie przesłuchane w charakterze świadka, mogą uczestniczyć w rozprawie  w charakterze publiczności (po uzyskaniu zgody Sądu) dopiero po ich przesłuchaniu.

Przepraszamy za niedogodności oraz uprzejmie prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

 

Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Rzeszowie 
SSO Tomasz Mucha

Podmiot udostępniający informację: Sąd Okręgowy w Rzeszowie
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Opublikowany dnia: 2018-06-19 11:34
Opublikowany przez: Paweł Jaźwa
Aktualizowany dnia: 2018-06-19 11:42
Aktualizowany przez: Paweł Jaźwa
Zatwierdzony przez: b/d
Licznik odwiedzin: 180